Twój sukces w chmurze

Wybierając chmurę Atende otrzymujesz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ciągłość działania oraz profesjonalne wsparcie 24/7.

 

Atende Business Cloud

Wspieramy rozwój firm świadcząc nowoczesne i bezpieczne usługi cloud, w połączeniu z kompleksowym katalogiem usług wdrożeniowych i utrzymaniowych.

Atende Business Cloud to rozwiązanie dedykowane firmom wymagającym najwyższej jakości, stworzone i obsługiwane przez najbardziej doświadczonych inżynierów w Polsce. W odróżnieniu do dużych, globalnych firm oferujących usługi chmury publicznej, nasza oferta to odpowiedzialność mierzona wysokimi parametrami jakościowymi i konkretni ludzie, którzy reagują na indywidualne potrzeby klientów.

Co robimy

Zdjęcie

Hosting aplikacji

hosting aplikacji biznesowych rozliczany za faktycznie wykorzystane zasoby

Zdjęcie

DRC

zapasowe centrum danych zapewniające bezpieczeństwo biznesu i ciągłość działania firmy

Zdjęcie

Platformy dla www

niezawodne i skalowalne platformy dla Twojej strony www lub e-commerce, które płynnie obsłużą nawet miliony użytkowników

Zdjęcie

Środowiska testowe i rozwojowe

zautomatyzowane i elastyczne środowiska testowe i rozwojowe dostępne na żądanie

Dlaczego Atende?

  • opieka i dostęp do najlepszego zespołu inżynierów
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa danych
  • składowanie danych na terytorium Polski
  • bezkonkurencyjna pomoc 24/7
  • gwarancja ciągłości działania
 
Paweł Pętlicki
Dyrektor Działu Usług Cloud

Wypowiedź eksperta Atende

Usługi Atende Business Cloud to zdecydowanie więcej, niż prosty hosting cloud. Naszą ofertę budujemy na bazie pełnego zaangażowania zespołu i bliskiej współpracy z klientami, dla których jesteśmy zaufanym dostawcą usług.

Atende od lat posiada status partnera Gold Cisco w zakresie wdrażanych technologii informatycznych. Poniżej prezentujemy naszą wspólną ofertę związaną z usługami w chmurze: zarządzanie siecią WiFi, narzędzia Unified Communications, bezpieczeństwo IT oraz zarządzanie poborem energii w centrach danych, jak i biurach.

Case study WOŚP

Atende od wielu lat jest partnerem technologicznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas Finału WOŚP strona Fundacji odnotowuje największą liczbę odwiedzin. Obsłużenie tak dużego ruchu jest nie lada wyzwaniem.

Otwórz

Przetestuj Atende Business Cloud

Wypełnij formularz aby rozpocząć 2 tygodniowe testy usługi Atende Business Cloud. Za darmo.

Vmware Vmware

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z ekspertem Atende!